SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: yes
es: sí

en: Size
es: Tamaño

en: None
es: Ninguno

en: Name
es: Nombre

en: Default
es: Por defecto

en: Background Color
es: Color de fondo

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Icon
es: Icono

en: Layout
es: Diseño

en: Email
es: Correo electrónico

en: Inline
es: En línea

en: Heading
es: Encabezado

en: Address
es: Dirección

en: Square
es: Cuadrado

en: City
es: Ciudad

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Contact information
es: información de contacto

en: Style
es: Estilo

en: State / Province
es: Estado/Provincia

en: Border color
es: Color de borde

en: Circle
es: Circular

en: Rounded
es: Redondeada
