SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Size
mr: आकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Layout
mr: मांडणी

en: Email
mr: ईमेल

en: Inline
mr: आतील

en: Address
mr: पत्ता

en: Color
mr: रंग
