SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: yes
ru: да

en: No
ru: Нет

en: Size
ru: Размер

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Icon
ru: Иконка

en: Layout
ru: Макет

en: Inline
ru: В линию

en: Heading
ru: Заголовок

en: Address
ru: Адрес

en: Color
ru: Цвет

en: Square
ru: Квадратный

en: City
ru: Город

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Contact information
ru: Контактная информация

en: Style
ru: Стиль

en: Hover color
ru: Цвет при наведении

en: State / Province
ru: Область / Край

en: Border color
ru: Цвет рамки

en: Border style
ru: Тип рамки

en: Circle
ru: Круг
