SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha5) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: yes
am: አዎ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: Email
am: ኢሜይል

en: Color
am: ቀለም
