SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: yes
mn: тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Email
mn: Имэйл

en: Color
mn: Өнгө
