SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: yes
ur: جی ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Size
ur: حجم

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Email
ur: ای میل

en: Color
ur: رنگ
