SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: yes
cy: ie

en: No
cy: Na

en: Size
cy: Maint

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Color
cy: Lliw

en: City
cy: Tref

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Style
cy: Arddull
