SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: yes
eu: bai

en: No
eu: Ez

en: Size
eu: Tamaina

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Email
eu: Eposta

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Address
eu: Helbidea

en: Color
eu: Kolore

en: Style
eu: Estiloa
