SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: yes
he: סוגים

en: No
he: לא

en: Size
he: גודל

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Icon
he: סמל

en: Layout
he: פריסה

en: Email
he: דוא"ל

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Heading
he: כותרת

en: Address
he: כתובת

en: Color
he: צבע

en: Square
he: רבוע

en: City
he: עיר

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Style
he: סגנון

en: Icon Style
he: סוג צלמיות (אייקונים)
