SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Color
ml: നിറം
