SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: yes
nl: ja

en: No
nl: Nee

en: Size
nl: Grootte

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Icon
nl: Pictogram

en: Layout
nl: Lay-out

en: Email
nl: E-mail

en: Heading
nl: Koptekst

en: Address
nl: Adres

en: Color
nl: Kleur

en: Square
nl: Vierkant

en: City
nl: Plaats

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Contact information
nl: Contactinformatie

en: Style
nl: Stijl

en: Border color
nl: Randkleur

en: Border style
nl: Randstijl

en: Circle
nl: Cirkel

en: Stacked
nl: Gestapeld

en: Pulse
nl: Pulseren

en: Social links
nl: Sociale links

en: Disc
nl: Schijf

en: Rounded
nl: Afgerond

en: Icon Color
nl: Pictogramkleur

en: Brand color
nl: Merkkleur

en: CSS3 Hover Effects
nl: CSS3 hover-effecten
