SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Inline
ps: ننليكى

en: Color
ps: رنګ

en: Style
ps: ډول
