SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Size
te: కొలత

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Color
te: రంగు

en: City
te: నగరం

en: Style
te: శైలి
