SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: yes
hi: हां

en: No
hi: नहीं

en: Size
hi: आकार

en: None
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Email
hi: ईमेल

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Heading
hi: शीर्षक

en: Address
hi: पता

en: Color
hi: रंग

en: Square
hi: वर्ग

en: Style
hi: अंदाज

en: Border color
hi: बॉर्डर का रंग
