SooperThemes Basic Elements (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Color
ka: ფერი

en: Style
ka: სტილი
