SooperThemes Basic Elements (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: yes
sv: ja

en: No
sv: Nej

en: Size
sv: Storlek

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Icon
sv: Ikon

en: Email
sv: E-post

en: Inline
sv: Löpande

en: Heading
sv: Rubrik

en: Address
sv: Adress

en: Color
sv: Färg

en: Square
sv: Ruta

en: City
sv: Stad

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Contact information
sv: Kontaktinformation

en: Style
sv: Stil

en: Hover color
sv: Hovrande färg

en: State / Province
sv: Stat / provins

en: Border color
sv: Kantfärg
