SooperThemes Basic Elements (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: yes
be: так

en: No
be: Не

en: Size
be: Памер

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Inline
be: Убудаваны

en: Heading
be: Загаловак

en: Color
be: Колер
