SooperThemes Basic Elements (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: yes
ca: sí

en: Size
ca: Mida

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Icon
ca: Icona

en: Layout
ca: Disposició

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Inline
ca: En línia

en: Heading
ca: Capçalera

en: Address
ca: Adreça

en: Square
ca: Quadrat

en: City
ca: Ciutat

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Style
ca: Estil

en: State / Province
ca: Província
