SooperThemes Basic Elements (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: No
fi: Ei

en: Size
fi: Koko

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Icon
fi: Ikoni

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Inline
fi: Avoin

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Address
fi: Osoite

en: Color
fi: Väri

en: Square
fi: Neliö

en: City
fi: Kaupunki

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Contact information
fi: Yhteystiedot

en: Style
fi: Tyyli

en: Border color
fi: Reunan väri

en: Stacked
fi: Pinottu
