SooperThemes Basic Elements (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: yes
kk: Иә

en: No
kk: Жоқ

en: Size
kk: Көлем

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Color
kk: Түс
