SooperThemes Basic Elements (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: yes
pt: sim

en: No
pt: Não

en: Size
pt: Tamanho

en: None
pt: Nenhum

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Padrão

en: Background Color
pt: Cor de fundo

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Icon
pt: Ícone

en: Inline
pt: Mesma linha

en: Heading
pt: Cabeçalho

en: Address
pt: Endereço

en: Color
pt: Cor

en: Square
pt: Quadrado

en: City
pt: Cidade

en: Phone number
pt: Telefone

en: Contact information
pt: Informações de contato

en: Style
pt: Estilo

en: State / Province
pt: Estado

en: Border color
pt: Cor da borda
