SooperThemes Basic Elements (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Size
sr: Величина

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Color
sr: Боја

en: Contact information
sr: Информације за контакт
