SooperThemes Basic Elements (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: yes
vi: có

en: No
vi: Không

en: Size
vi: Dung lượng

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Layout
vi: Bố cục

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Heading
vi: Tiêu đề

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Color
vi: Màu sắc

en: City
vi: Thành phố

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Contact information
vi: Thông tin liên lạc

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Circle
vi: Vòng tròn

en: Icon Size
vi: Kích cỡ Biểu tượng

en: Pulse
vi: Đập

en: Disc
vi: Đĩa
