SooperThemes Basic Elements (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: yes
bs: da

en: No
bs: Ne

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Inline
bs: U liniji

en: Address
bs: Adresa

en: Color
bs: Boja

en: Style
bs: Stil
