SooperThemes Basic Elements (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: yes
el: ναι

en: No
el: Όχι

en: Size
el: Μέγεθος

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Color
el: Χρώμα

en: City
el: Πόλη

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Style
el: Στυλ
