SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: yes
lt: taip

en: No
lt: Ne

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Email
lt: El. paštas

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Heading
lt: Antraštė

en: Address
lt: Adresas

en: Color
lt: Spalva

en: Square
lt: Kvadratas

en: City
lt: Miestas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Style
lt: Stilius
