SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: No
dz: མེན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
