SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: yes
hy: այո

en: No
hy: Ոչ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Color
hy: Գույն
