SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: yes
jv: ya

en: No
jv: Ora

en: Size
jv: Ukuran

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Icon
jv: Ikon

en: Heading
jv: Irahan

en: Color
jv: Kelir
