SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: yes
oc: òc

en: No
oc: Non

en: Size
oc: Talha

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Layout
oc: Afichatge

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Heading
oc: Entèsta

en: Address
oc: Adreça

en: City
oc: Vila

en: Style
oc: Estil
