SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: yes
sl: da

en: No
sl: Ne

en: Size
sl: Velikost

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Layout
sl: Postavitev

en: Inline
sl: V vrstici

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Color
sl: Barva
