SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: yes
af: ja

en: No
af: Nee

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Color
af: Kleur
