SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: yes
cs: ano

en: No
cs: Ne

en: Size
cs: Velikost

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Icon
cs: Ikona

en: Email
cs: E-mail

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Address
cs: Adresa

en: Color
cs: Barvy

en: City
cs: Město

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Style
cs: Styl

en: Hover color
cs: Barva po najetí kurzorem

en: Border color
cs: Barva okraje
