SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: yes
gl: si

en: No
gl: Non

en: Size
gl: Tamaño

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Icon
gl: Icona

en: Layout
gl: Disposición

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Inline
gl: En liña

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Address
gl: Enderezo

en: Color
gl: Cor

en: Square
gl: Cadrado

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Style
gl: Estilo
