SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: yes
hu: igen

en: No
hu: Nem

en: Size
hu: Méret

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Icon
hu: Ikon

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Email
hu: E-mail

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Heading
hu: Főcím

en: Address
hu: Cím

en: Color
hu: Szín

en: Square
hu: Négyzet

en: City
hu: Város

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Contact information
hu: Elérhetőségek

en: Style
hu: Stílus

en: State / Province
hu: Állam / tartomány

en: Border color
hu: Keretszín

en: Circle
hu: Kör

en: Icon Size
hu: Ikonméret

en: Stacked
hu: Halmozott

en: Pulse
hu: Pulzálás

en: Rounded
hu: Lekerekített

en: Icon Style
hu: Ikonstílus

en: 2x
hu: 2×

en: 3x
hu: 3×

en: 4x
hu: 4×

en: 5x
hu: 5×
