SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Size
bn: সাইজ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Email
bn: ইমেইল

en: Color
bn: রং
