SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Address
bo: ས་གནས

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ
