SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Size
ku: قەبارە

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Color
ku: ڕه‌نگ
