SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: yes
nn: ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Address
nn: Adresse

en: Color
nn: Farge

en: City
nn: By
