SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta5) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: No
eo: Ne

en: Size
eo: Grandeco

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Inline
eo: en linio

en: Color
eo: Koloro

en: City
eo: Urbo
