SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: yes
hr: da

en: No
hr: Ne

en: Size
hr: Veličina

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Icon
hr: Ikona

en: Email
hr: E-pošta

en: Inline
hr: U istom redu

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Address
hr: Adresa

en: Color
hr: Boja

en: Style
hr: Stil
