SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: yes
sk: áno

en: No
sk: Nie

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Icon
sk: Ikona

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Email
sk: E-mail

en: Inline
sk: V riadku

en: Heading
sk: Nadpis

en: Address
sk: Adresa

en: Color
sk: Farba

en: City
sk: Mesto

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Contact information
sk: Kontaktné informácie

en: Style
sk: Štýl
