SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta5) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: yes
sq: po

en: No
sq: Jo

en: Size
sq: Madhësia

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Color
sq: Ngjyra
