SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta5) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Email
th: อีเมล

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Address
th: ที่อยู่

en: Color
th: สี

en: City
th: จังหวัด
