SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta5) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: yes
ur: جی ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Size
ur: حجم

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Icon
ur: آئیکن

en: Email
ur: ای میل

en: Color
ur: رنگ
