SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta6) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: yes
et: jah

en: No
et: Ei

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Icon
et: Ikoon

en: Layout
et: Paigutus

en: Email
et: E-kiri

en: Inline
et: Samal real

en: Heading
et: Pealkiri

en: Address
et: Aadress

en: Color
et: Värv

en: Square
et: Ruut

en: City
et: Linn

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Contact information
et: Kontaktinfo

en: Style
et: Stiil
