SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta6) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: yes
id: ya

en: No
id: Tidak

en: Size
id: Ukuran

en: None
id: Tiada

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Icon
id: Ikon

en: Layout
id: Tata letak

en: Inline
id: Sebaris

en: Heading
id: Judul

en: Address
id: Alamat

en: Color
id: Warna

en: Square
id: Kotak

en: City
id: Kota

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Contact information
id: Informasi kontak

en: Style
id: Gaya
