SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta6) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: yes
am: አዎ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Color
am: ቀለም
