SooperThemes Basic Shortcodes (7.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: yes
az: bəli

en: No
az: Xeyir

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Icon
az: İconka

en: Layout
az: Şablon

en: Inline
az: Xətdə

en: Heading
az: Başlıq

en: Color
az: Rəng

en: Square
az: Kvadrat

en: Style
az: Stil
