SooperThemes GridStack (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: None
bo: མེད།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: <None>
bo: <ཅི་ཡང་མེད་པ།>

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
